Jak oglądać nagrody Critic’s Choice Awards 2020 online


Jak oglądać nagrody Critic’s Choice Awards 2020 online

Wykonaj poniższe proste kroki, aby oglądać Critic’s Awards 2020 na żywo i online z dowolnego miejsca na świecie:


  • Subskrybuj PureVPN
  • Pobierz i zainstaluj aplikację PureVPN
  • Połącz się z serwerem w USA
  • Idź do CW
  • Rozpocznij transmisję strumieniową i ciesz się

Zobacz nagrody wyboru krytyków 2019

  • Kiedy i gdzie odbywają się nagrody Critic’s Choice Awards?
  • Gdzie oglądać nagrody Critic Choice Choice 2020?
  • Jak oglądać Critic’s Choice Awards 2020?
  • Critic’s Choice Awards 2020 Nominacje
  • Dlaczego PureVPN?
  • Kiedy i gdzie odbywają się nagrody Critic’s Choice Awards?

    Wydarzenie odbędzie się w tym samym miejscu co Critic’s Choice Awards 2019. Poniżej wymieniono dokładną datę i miejsce najbliższej ceremonii wręczenia nagród.

    25. nagroda Critic’s Choice Awards
    Data: Niedziela, 12 stycznia 2020 r
    Miejsce wydarzenia: Barker Hanger w Santa Monica w Kalifornii

    Gdzie oglądać nagrody Critic Choice Choice 2020?

    Ponieważ 25. edycja Critics Choice Awards jest wydarzeniem globalnym, fani z całego świata są zainteresowani oglądaniem ceremonii na żywo. Fani mogą włączyć się w tym roku do CW, aby obejrzeć to wydarzenie na żywo. Możesz także użyć innych urządzeń do przesyłania strumieniowego, aby oglądać Critics Choice Awards, takie jak te wymienione poniżej za pośrednictwem aplikacji CW:

    • Telewizor apple
    • Gracze Roku
    • Chromecast
    • Amazon Fire TV i Fire TV Sticks
    • Amazon Fire Tablet (Kindle)
    • Xbox One
    • iPhone / iPad / iPod Touch z iOS 9 lub nowszym
    • Telefony i tablety z Androidem
    • Tablety z systemem Windows

    Jak oglądać Critic’s Choice Awards 2020?

    Dla osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych oglądanie nadchodzących nagród Critic’s Choice Awards w 2020 roku jest dość proste, ponieważ wystarczy zalogować się do sieci telewizyjnej CW, poszukać linku i to wszystko. Następnie mogą łatwo cieszyć się wydarzeniem.

    To powiedziawszy, tego samego nie można powiedzieć o ludziach mieszkających gdzie indziej. Wynika to z faktu, że sieć telewizyjna CW jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Co więc mogą zrobić? Cóż, istnieje proste rozwiązanie. Wszystko czego potrzebują to aktywne połączenie VPN, takie jak PureVPN.

    Aby rozpocząć, wykonaj następujące kroki poniżej:

    • Uzyskaj PureVPN
    • Pobierz i zainstaluj aplikację PureVPN na preferowanym urządzeniu
    • Uruchom PureVPN i zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń
    • Połącz się z serwerem w USA
    • Idź do CW i poszukaj nagród Critic’s Choice Awards
    • Rozpocznij transmisję strumieniową i ciesz się!

    Critic’s Choice Awards 2020 Nominacje

    Oglądaj nagrody Critic's Choices Awards 2019

    Stowarzyszenie Critics ‘Choice Association ogłosiło wreszcie 8 grudnia 2019 r. Swoje nominacje do nadchodzących 25. dorocznych nagród Critic’s Choice Awards, a ich lista jest zgodna z oczekiwaniami. Martin Scorsese The Irishman prowadzi listę nominowanych łącznie 14 wzmianek. Obejmuje to nominacje zarówno dla najlepszego obrazu, jak i dla najlepszego reżysera.

    Jeśli chodzi o nominacje telewizyjne, Netflix jest liderem paczki z ogromną liczbą 61 wzmianek, a HBO zajmuje drugie miejsce z 33. Netflix’s When See See przewodzi nominacjom telewizyjnym w sumie 6 wzmianek, w tym Best Limited Series. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź pełną listę nominacji do filmów i programów telewizyjnych poniżej:

    NAJLEPSZE ZDJĘCIE

    • 1917
    • Ford przeciwko Ferrari
    • Irlandczyk
    • Królik Jojo
    • Żartowniś
    • Małe kobiety
    • Historia małżeństwa
    • Dawno, dawno temu… w Hollywood Zwycięzca
    • Pasożyt
    • Uncut Gems

    NAJLEPSZY AKTOR

    • Antonio Banderas – Ból i chwała
    • Robert De Niro – Irlandczyk
    • Leonardo DiCaprio – Dawno, dawno temu… w Hollywood
    • Adam Driver – historia małżeństwa
    • Eddie Murphy – Dolemite Is My Name
    • Joaquin Phoenix – Joker Zwycięzca
    • Adam Sandler – Uncut Gems

    NAJLEPSZA AKTORKA

    • Awkwafina – Pożegnanie
    • Cynthia Erivo – Harriet
    • Scarlett Johansson – historia małżeństwa
    • Lupita Nyong’o – My
    • Saoirse Ronan – Little Women
    • Charlize Theron – Bombshell
    • Renée Zellweger – Judy Zwycięzca

    NAJLEPSZY AKTOR DRUGOPLANOWY

    • Willem Dafoe – Latarnia morska
    • Tom Hanks – Piękny dzień w sąsiedztwie
    • Anthony Hopkins – The Two Popes
    • Al Pacino – Irlandczyk
    • Joe Pesci – Irlandczyk
    • Brad Pitt – Pewnego razu… w Hollywood Zwycięzca

    NAJLEPSZA AKTORKA DRUGOPLANOWA

    • Laura Dern – historia małżeństwa Zwycięzca
    • Scarlett Johansson – Jojo Rabbit
    • Jennifer Lopez – Hustlers
    • Florence Pugh – Małe kobiety
    • Margot Robbie – Bombshell
    • Zhao Shuzhen – Pożegnanie

    NAJLEPSZY MŁODY AKTOR / AKTORKA

    • Julia Butters – Pewnego razu… w Hollywood
    • Roman Griffin Davis – Jojo Rabbit Zwycięzca
    • Noah Jupe – Honey Boy
    • Thomasin McKenzie – Jojo Rabbit
    • Shahadi Wright Joseph – Us
    • Archie Yates – Jojo Rabbit

    NAJLEPSZE DZIAŁANIE

    • Bomba
    • Irlandczyk Zwycięzca
    • Noże się
    • Małe kobiety
    • Historia małżeństwa
    • Dawno, dawno temu… w Hollywood
    • Pasożyt

    NAJLEPSZY DYREKTOR

    • Noah Baumbach – historia małżeństwa
    • Greta Gerwig – Małe kobiety
    • Bong Joon Ho – Pasożyt Zwycięzca
    • Sam Mendes – 1917
    • Josh Safdie i Benny Safdie – Uncut Gems
    • Martin Scorsese – Irlandczyk
    • Quentin Tarantino – Dawno, dawno temu… w Hollywood

    NAJLEPSZY ORYGINALNY EKRAN

    • Noah Baumbach – historia małżeństwa
    • Rian Johnson – Knives Out
    • Bong Joon Ho i Han Jin Won – Pasożyt
    • Quentin Tarantino – Dawno, dawno temu… w Hollywood Zwycięzca
    • Lulu Wang – Pożegnanie

    NAJLEPSZY DOSTOSOWANY EKRAN

    • Greta Gerwig – Małe kobiety Zwycięzca
    • Noah Harpster i Micah Fitzerman-Blue – Piękny dzień w sąsiedztwie
    • Anthony McCarten – The Two Popes
    • Todd Phillips & Scott Silver – Joker
    • Taika Waititi – Jojo Rabbit
    • Steven Zaillian – Irlandczyk

    NAJLEPSZA KINEMATOGRAFIA

    • Jarin Blaschke – Latarnia morska
    • Roger Deakins – 1917 Zwycięzca
    • Phedon Papamichael – Ford przeciwko Ferrari
    • Rodrigo Prieto – Irlandczyk
    • Robert Richardson – Pewnego razu… w Hollywood
    • Lawrence Sher – Joker

    NAJLEPSZY PROJEKT PRODUKCJI

    • Mark Friedberg, Kris Moran – Joker
    • Dennis Gassner, Lee Sandales – 1917
    • Jess Gonchor, Claire Kaufman – Little Women
    • Lee Ha Jun – Pasożyt
    • Barbara Ling, Nancy Haigh – Pewnego razu… w Hollywood Zwycięzca
    • Bob Shaw, Regina Graves – Irlandczyk
    • Donal Woods, Gina Cromwell – Opactwo Downton

    NAJLEPSZA EDYCJA

    • Ronald Bronstein, Benny Safdie – Uncut Gems
    • Andrew Buckland, Michael McCusker – Ford przeciwko Ferrari
    • Yang Jinmo – Pasożyt
    • Fred Raskin – Pewnego razu… w Hollywood
    • Thelma Schoonmaker – Irlandczyk
    • Lee Smith – 1917 Zwycięzca

    NAJLEPSZY PROJEKT KOSTIUMU

    • Ruth E. Carter – Dolemite Is My Name Zwycięzca
    • Dzień Juliana – Rocketman
    • Jacqueline Durran – Little Women
    • Arianne Phillips – Dawno, dawno temu… w Hollywood
    • Sandy Powell, Christopher Peterson – Irlandczyk
    • Anna Robbins – Opactwo Downton

    NAJLEPSZE WŁOSY I MAKIJAŻ

    • Bomba Zwycięzca
    • Dolemit to moje imię
    • Irlandczyk
    • Żartowniś
    • Judy
    • Dawno, dawno temu… w Hollywood
    • Człowiek rakieta

    NAJLEPSZE EFEKTY WIZUALNE

    • 1917
    • Do gwiazd
    • The Aeronauts
    • Avengers: Endgame Zwycięzca
    • Ford przeciwko Ferrari
    • Irlandczyk
    • Król Lew

    NAJLEPSZA ANIMOWANA FUNKCJA

    • Wstrętny
    • Kraina Lodu II
    • Jak wytresować smoka: ukryty świat
    • Straciłem Ciało
    • Brakujący link
    • Toy Story 4 Zwycięzca

    FILM NAJLEPSZEJ AKCJI

    • 1917
    • Avengers: Endgame Zwycięzca
    • Ford przeciwko Ferrari
    • John Wick: Rozdział 3 – Parabellum
    • Spider-Man: Daleko od domu

    NAJLEPSZA KOMEDIA

    • Mądrala
    • Dolemit to moje imię Zwycięzca
    • Pożegnanie
    • Królik Jojo
    • Noże się

    NAJLEPSZY FILM SCI-FI LUB HORROR

    • Do gwiazd
    • Avengers: Endgame
    • Midsommar
    • Nas Zwycięzca

    NAJLEPSZY FILM JĘZYKA OBCEGO

    • Atlantics
    • Les Misérables
    • Ból i chwała
    • Pasożyt Zwycięzca
    • Portret damy w ogniu

    NAJLEPSZA PIOSENKA

    • Glasgow (No Place Like Home) – Wild Rose Zwycięzca
    • (Mam zamiar) Love Me Again – Rocketman Zwycięzca
    • Stoję z tobą – przełom
    • Into the Unknown – Frozen II
    • Bez słów – Aladyn
    • Duch – Król Lew
    • Stand Up – Harriet

    NAJLEPSZY WYNIK

    • Michael Abels – Us
    • Alexandre Desplat – Małe kobiety
    • Hildur Guðnadóttir – Joker Zwycięzca
    • Randy Newman – historia małżeństwa
    • Thomas Newman – 1917
    • Robbie Robertson – Irlandczyk

    NAJLEPSZA SERIA DRAMA

    • The Crown (Netflix)
    • David Makes Man (OWN)
    • Gra o tron ​​(HBO)
    • Dobra walka (CBS All Access)
    • Poza (FX)
    • Sukcesja (HBO) Zwycięzca
    • This Is Us (NBC)
    • Strażnicy (HBO)

    NAJLEPSZY AKTOR W SERII DRAMA

    • Sterling K. Brown – This Is Us (NBC)>
    • Mike Colter – Zło (CBS)
    • Paul Giamatti – Billions (Showtime)
    • Kit Harington – Game of Thrones (HBO)
    • Freddie Highmore – The Good Doctor (ABC)
    • Tobias Menzies – The Crown (Netflix)
    • Billy Porter – Pose (FX)
    • Jeremy Strong – Succession (HBO) Zwycięzca

    NAJLEPSZA AKTORKA Z SERII DRAMA

    • Christine Baranski – The Good Fight (CBS All Access)
    • Olivia Colman – The Crown (Netflix)
    • Jodie Comer – Killing Eve (BBC America)
    • Nicole Kidman – Big Little Lies (HBO)
    • Regina King – Watchmen (HBO) Zwycięzca
    • Mj Rodriguez – Pose (FX)
    • Sarah Snook – Succession (HBO)
    • Zendaya – Euphoria (HBO)

    NAJLEPSZY AKTOR DRUGOPLANOWY W SERII DRAMA

    • Asante Blackk – This Is Us (NBC)
    • Billy Crudup – The Morning Show (Apple) Zwycięzca
    • Asia Kate Dillon – miliardy (Showtime)
    • Peter Dinklage – Game of Thrones (HBO)
    • Justin Hartley – This Is Us (NBC)
    • Delroy Lindo – The Good Fight (CBS All Access)
    • Tim Blake Nelson – Watchmen (HBO)

    NAJLEPSZA AKCJA WSPIERAJĄCA W SERII DRAMATÓW

    • Helena Bonham Carter – The Crown (Netflix)
    • Gwendoline Christie – Game of Thrones (HBO)
    • Laura Dern – Big Little Lies (HBO)
    • Audra McDonald – The Good Fight (CBS All Access)
    • Jean Smart – Watchmen (HBO) Zwycięzca
    • Meryl Streep – Big Little Lies (HBO)
    • Susan Kelechi Watson – This Is Us (NBC)

    BEST SERIES COMEDY

    • Barry (HBO) Zwycięzca
    • Fleabag (Amazon)
    • Cudowna Pani Maisel (Amazon)
    • Mama (CBS)
    • Jeden dzień na raz (Netflix)
    • PEN15 (Hulu)
    • Schitt’s Creek (Pop)

    NAJLEPSZY AKTOR W SERIALU KOMEDIOWYM

    • Ted Danson – The Good Place (NBC)
    • Walton Goggins – The Unicorn (CBS)
    • Bill Hader – Barry (HBO) Zwycięzca
    • Eugene Levy – Schitt’s Creek (Pop)
    • Paul Rudd – Życie ze sobą (Netflix)
    • Bashir Salahuddin – Sherman’s Showcase (IFC)
    • Ramy Youssef – Ramy (Hulu)

    NAJLEPSZA AKTORKA Z SERII KOMEDIOWEJ

    • Christina Applegate – Dead to Me (Netflix)
    • Alison Brie – GLOW (Netflix)
    • Rachel Brosnahan – The Marvelous Mrs. Maisel (Amazon)
    • Kirsten Dunst – On Becoming a God in Central Florida (Showtime)
    • Julia Louis-Dreyfus – Veep (HBO)
    • Catherine O’Hara – Schitt’s Creek (Pop)
    • Phoebe Waller-Bridge – Fleabag (Amazon) Zwycięzca

    NAJLEPSZY AKTOR DRUGOPLANOWY W SERIALU KOMEDII

    • Andre Braugher – Brooklyn Nine-Nine (NBC)
    • Anthony Carrigan – Barry (HBO)
    • William Jackson Harper – The Good Place (NBC)
    • Daniel Levy – Schitt’s Creek (Pop)
    • Nico Santos – Superstore (NBC)
    • Andrew Scott – Fleabag (Amazon) Zwycięzca
    • Henry Winkler – Barry (HBO)

    NAJLEPSZA AKCJA WSPIERAJĄCA W SERIALU KOMEDIOWYM

    • Alex Borstein – The Marvelous Mrs. Maisel (Amazon) Zwycięzca
    • D’Arcy Carden – The Good Place (NBC)
    • Sian Clifford – Fleabag (Amazon)
    • Betty Gilpin – GLOW (Netflix)
    • Rita Moreno – One Day at a Time (Netflix)
    • Annie Murphy – Schitt’s Creek (Pop)
    • Molly Shannon – The Other Two (Comedy Central)

    NAJLEPSZA SERIA LIMITOWANA

    • Catch-22 (Hulu)
    • Czarnobyl (HBO)
    • Fosse / Verdon (FX)
    • Trevor Noah, Trevor Noah Tour
    • The Loudest Voice (Showtime)
    • Niewiarygodne (Netflix)
    • Gdy nas widzą (Netflix) Zwycięzca
    • Lata i lata (HBO)

    NAJLEPSZY FILM DLA TELEWIZJI

    • Brexit (HBO)
    • Deadwood: The Movie (HBO)
    • El Camino: Breaking Bad Movie (Netflix) Zwycięzca
    • Wyspa Guava (Amazon)
    • Native Son (HBO)
    • Patsy & Loretta (dożywotnia)

    NAJLEPSZY AKTOR W OGRANICZONEJ SERII LUB FILMIE TELEWIZYJNYM

    • Christopher Abbott – Catch-22 (Hulu)
    • Mahershala Ali – True Detective (HBO)
    • Russell Crowe – The Loudest Voice (Showtime)
    • Jared Harris – Czarnobyl (HBO)
    • Jharrel Jerome – When See See Us (Netflix) Zwycięzca
    • Sam Rockwell – Fosse / Verdon (FX)
    • Noah Wyle – The Red Line (CBS)

    NAJLEPSZA AKTORKA W OGRANICZONEJ SERII LUB FILMIE TELEWIZYJNYM

    • Kaitlyn Dever – Unbelievable (Netflix)
    • Anne Hathaway – Modern Love (Amazon)
    • Megan Hilty – Patsy & Loretta (dożywotnia)
    • Joey King – The Act (Hulu)
    • Jessie Mueller – Patsy & Loretta (dożywotnia)
    • Merritt Wever – Unbelievable (Netflix)
    • Michelle Williams – Fosse / Verdon (FX) Zwycięzca

    NAJLEPSZY AKTOR DRUGOPLANOWY W SERII LIMITOWANEJ LUB FILMIE TELEWIZYJNYM

    • Asante Blackk – When See See Us (Netflix)
    • George Clooney – Catch-22 (Hulu)
    • John Leguizamo – When See See Us (Netflix)
    • Dev Patel – Modern Love (Amazon)
    • Jesse Plemons – El Camino: A Breaking Bad Movie (Netflix)
    • Stellan Skarsgård – Chernobyl (HBO) Zwycięzca
    • Russell Tovey – Lata i lata (HBO)

    NAJLEPSZA AKCJA WSPIERAJĄCA W SERII LIMITOWANEJ LUB FILMIE TELEWIZYJNYM

    • Patricia Arquette – The Act (Hulu)
    • Marsha Stephanie Blake – When See See Us (Netflix)
    • Toni Collette – Unbelievable (Netflix) Zwycięzca
    • Niecy Nash – When See See Us (Netflix)
    • Margaret Qualley – Fosse / Verdon (FX)
    • Emma Thompson – Lata i lata (HBO)
    • Emily Watson – Czarnobyl (HBO)

    NAJLEPSZE SERIE ANIMOWANE

    • Wielkie usta (Netflix)
    • BoJack Horseman (Netflix) Zwycięzca
    • The Dark Crystal: Age of Resistance (Netflix)
    • She-Ra i Księżniczki Mocy (Netflix)
    • The Simpsons (Fox)
    • Undone (Amazon)

    NAJLEPSZA POKAZ ROZMÓW

    • Desus & Mero (Showtime)
    • Full Frontal z Samantha Bee (TBS)
    • The Kelly Clarkson Show (NBC)
    • Ostatni tydzień dziś wieczorem z Johnem Oliverem (HBO)
    • Late Late Show z Jamesem Cordenem (CBS) Zwycięzca
    • Late Night with Seth Meyers (NBC) Zwycięzca

    NAJLEPSZA KOMEDIA SPECJALNA

    • Amy Schumer: Growing (Netflix)
    • Jenny Slate: Stage Fright (Netflix)
    • Na żywo przed publicznością w studio: Norman Lear’s All in the Family i The Jeffersons (ABC) Zwycięzca
    • Ramy Youssef: Feelings (HBO)
    • Seth Meyers: Lobby Baby (Netflix)
    • Trevor Noah: Son of Patricia (Netflix)
    • Wanda Sykes: Not Normal (Netflix)

    Dlaczego PureVPN?

    Za pomocą ponad 2000 serwerów PureVPN pozwala abonentom szybko zmieniać i maskować ich adresy cyfrowe na adresy z dowolnego miejsca na świecie. Zapewni to nie tylko dostęp do sieci CW lub nagród Critic’s Choice Awards 2020, ale zapewni również dodatkowe bezpieczeństwo, które, jak wszyscy wiemy, jest zawsze zaletą, gdy masz połączenie z Internetem.

    Kim Martin Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map